• Nowy

BebeFolie Mata Chłodząca do Fotelików Samochodowych Denim Blue

BBM014-BD
Marka: BebeFolie
215,00 zł
Brutto

Utrzymanie prawidłowej temperatury ciała podczas upalnych dni jest istotne dla prawidłowego funkcjonowania maluszka. Mata chłodząca od BebeFolie daje wytchnienie każdemu maluchowi nawet w bardzo upalne i gorące dni. Pozwala szybko i skutecznie obniżyć temperaturę ciała dziecka dając przyjemne uczucie chłodu. Mata reguluje i utrzymuje nieprzerwanie temperaturę małego podróżnika na właściwym poziomie dając wygodę i komfort w trakcie podróży samochodowych lub rowerowych.

Wysyłka 24h

Opis produktu

W czasie podróży samochodem też bywa gorąco. Mata chłodząca dla dzieci BebeFolie przeznaczona jest do fotelików samochodowych i jest specjalnie dopasowana do siedzisk fotelików samochodowych. Posiada specjalne wcięcie na pas krokowy aby ułatwić montaż pasów. Ergonomiczny kształt maty pozwala na swobodne wykorzystanie jej do fotelików rowerowych lub np. podczas pikników czy zabaw. Można umieścić ją w hamaku, łóżeczku czy w krzesełku podczas obiadu.

  Sukces maty chłodzącej opiera się na wypełniającym go specjalnym żelu, który absorbuje nadmiar ciepła z ciała dziecka oraz zapewnia mu przyjemne i długie uczucie chłodu. Żel zawarty w macie ma tę właściwość, że staje się zimny w kontakcie z ciałem. Dlatego też części maty przylegające do ciała dziecka będą stopniowo schładzać się, podczas gdy brzeg maty pozostanie w stabilnej temperaturze.

Chłodzenie działa nieprzerwanie do 4 godzin nawet w upalne dni. Jest to zrównoważony proces, który regeneruje się samoczynnie - wystarczy nie używać maty przez około 1 godzinę, aby znów cieszyć się jej fantastycznymi właściwościami. Żel stosowany w matach chłodzących BebeFolie został przetestowany przez akredytowane laboratoria, co gwarantuje 100% bezpieczeństwa. Tkanina wierzchnia to znana ze swej miękkości tkanina Oxford, czyli 65% poliester z 35% domieszką bawełny. Tkanina spodnia to w 100% poliester - dla lepszej przyczepności i wytrzymałości.

Skład żelu wewnątrz maty :

  • woda 80%
  • poliakrylan sodu i Methylparaben 15% - Jest to super chłonny polimer stosowany zwykle w pieluszkach dla niemowląt. Zamienia wodę w płynną substancję stałą. Polimer absorbuje od 500 do 1000 razy swojej własnej masy w wodzie, bezpieczny i niesamowity. Methylparaben zaś to środek konserwujący, który jest zwykle stosowany w przemyśle kosmetycznym.
  • glicerol 5% - Jest szeroko stosowany w przemyśle spożywczym (jako substancja słodząca i nawilżająca) oraz w preparatach farmaceutycznych. Glicerol ma trzy grupy hydroksylowe, które odpowiadają za rozpuszczalność w wodzie i jej higroskopijny charakter

Cechy maty chłodzącej :

  • wielorazowa - Cały proces chłodzenia maluszka będzie nieprzerwanie trwał do około 4 godzin. Po tym czasie wydajność zostaje lekko zmniejszona, lecz mata nadal chłodzi. Jeśli chcesz, aby produkt działał z pełną mocą, to potrzebuje on około jednej godziny odpoczynku, aby powrócić do optymalnego chłodzenia i pełnej wydajności. Można umieścić matę w lodówce (nie w zamrażalniku), aby przyśpieszyć jej regenerację.
  • skuteczna - Działa doskonale bez konieczności stosowania zewnętrznych źródeł energii. Wystarczy przyłożyć dłoń do jej powierzchni, a już po 10 sekundach wyczuwalne będzie przyjemne ochłodzenie.
  • bezpieczna - Produkt został przetestowany przez akredytowane laboratoria w celu spełnienia najsurowszych norm bezpieczeństwa.
  • uniwersalna - Mata pasuje do wszystkich wózków spacerowych oraz chust i nosidełek. Nie ma potrzeby sprawdzania kompatybilności maty z posiadanym modelem wózka, przyczepki czy nosidełka.
  • praktyczna - Jest łatwa w zamontowaniu, używaniu i utrzymaniu w czystości. Wystarczy położyć na wózku lub umieścić w chuście. Jeśli się zabrudzi wystarczy przetrzeć wilgotna szmatką.
  • elegancka - Mata BebeFolie jest po prostu ładna i stylowa. Wykonana z największą starannością i z najwyższej jakości materiałów. Dwie dostępne wersje kolorystyczne pozwolą na idealne dopasowanie do wózka czy nosidełka, aby dopełnić lub podkreślić styl.

Szczegóły produktu

denim blue
610x280 mm
chat Komentarze (0)

13 innych produktów w tej samej kategorii: