• Nowy

BebeFolie Mata Chłodząca do Wózków Denim Blue

BBM001-BD
Marka: BebeFolie
215,00 zł
Brutto

Utrzymanie prawidłowej temperatury ciała podczas upalnych dni jest kluczowe dla prawidłowego funkcjonowania maluszka. Idealnym rozwiązaniem podczas spacerów będzie mata chłodząca, która da wytchnienie każdemu dziecku przy intensywnym działaniu promieni słonecznych. Wystarczy przyłożyć dłoń do jej powierzchni na kilka sekund i poczuć delikatne ochłodzenie na własnej skórze. BebeFolie mata reguluje i utrzymuje nieprzerwanie temperaturę małego turysty na właściwym poziomie podczas upałów, dając wygodę i komfort w trakcie spacerów. Dzięki uniwersalnym kształtom i wymiarom produkt można stosować do wózków głębokich i spacerowych.

Wysyłka 24h

Opis produktu

BebeFolie matę chłodzącą dla dzieci można stosować do wózków głębokich i spacerowych, fotelików oraz przyczepek rowerowych, chust, nosidełek i nosideł. Dzięki uniwersalnym kształtom i wymiarom jest idealnym rozwiązaniem dla małych podróżników nawet w bardzo upalne dni. Sukces produktu opiera się na wypełniającym go specjalnym żelu, który absorbuje nadmiar ciepła z ciała dziecka oraz zapewnia mu przyjemne i długie uczucie chłodu. Żel zawarty w macie ma tę właściwość, że staje się zimny w kontakcie z ciałem. Dlatego też części maty przylegające do ciała dziecka będą stopniowo schładzać się, podczas gdy brzeg maty pozostanie w stabilnej temperaturze.

Chłodzenie działa nieprzerwanie do 4 godzin nawet w upalne dni. Jest to zrównoważony proces, który regeneruje się samoczynnie - wystarczy nie używać maty przez około 1 godzinę, aby znów cieszyć się jej fantastycznymi właściwościami. Żel stosowany w matach chłodzących BebeFolie został przetestowany przez akredytowane laboratoria, co gwarantuje 100% bezpieczeństwa. Tkanina wierzchnia to znana ze swej miękkości tkanina Oxford, czyli 65% poliester z 35% domieszką bawełny. Tkanina spodnia to w 100% poliester - dla lepszej przyczepności i wytrzymałości.

Skład żelu wewnątrz maty :

  • woda 80%
  • poliakrylan sodu i Methylparaben 15% - Jest to super chłonny polimer stosowany zwykle w pieluszkach dla niemowląt. Zamienia wodę w płynną substancję stałą. Polimer absorbuje od 500 do 1000 razy swojej własnej masy w wodzie, bezpieczny i niesamowity. Methylparaben zaś to środek konserwujący, który jest zwykle stosowany w przemyśle kosmetycznym.
  • glicerol 5% - Jest szeroko stosowany w przemyśle spożywczym (jako substancja słodząca i nawilżająca) oraz w preparatach farmaceutycznych. Glicerol ma trzy grupy hydroksylowe, które odpowiadają za rozpuszczalność w wodzie i jej higroskopijny charakter.

Cechy maty chłodzącej :

  • wielorazowa - Cały proces chłodzenia maluszka będzie nieprzerwanie trwał do około 4 godzin. Po tym czasie wydajność zostaje lekko zmniejszona, lecz mata nadal chłodzi. Jeśli chcesz, aby produkt działał z pełną mocą, to potrzebuje on około jednej godziny odpoczynku, aby powrócić do optymalnego chłodzenia i pełnej wydajności. Można umieścić matę w lodówce (nie w zamrażalniku), aby przyśpieszyć jej regenerację.
  • skuteczna - Działa doskonale bez konieczności stosowania zewnętrznych źródeł energii. Wystarczy przyłożyć dłoń do jej powierzchni, a już po 10 sekundach wyczuwalne będzie przyjemne ochłodzenie.
  • bezpieczna - Produkt został przetestowany przez akredytowane laboratoria w celu spełnienia najsurowszych norm bezpieczeństwa.
  • uniwersalna - Mata pasuje do wszystkich wózków spacerowych oraz chust i nosidełek. Nie ma potrzeby sprawdzania kompatybilności maty z posiadanym modelem wózka, przyczepki czy nosidełka.
  • praktyczna - Jest łatwa w zamontowaniu, używaniu i utrzymaniu w czystości. Wystarczy położyć na wózku lub umieścić w chuście. Jeśli się zabrudzi wystarczy przetrzeć wilgotna szmatką.
  • elegancka - Mata BebeFolie jest po prostu ładna i stylowa. Wykonana z największą starannością i z najwyższej jakości materiałów. Dwie dostępne wersje kolorystyczne pozwolą na idealne dopasowanie do wózka czy nosidełka, aby dopełnić lub podkreślić styl.

Szczegóły produktu

denim blue
677x340 mm
0m+
chat Komentarze (0)

4 innych produktów w tej samej kategorii: