Maxi-Cosi Fotelik BERYL NOMAD BLACK 0-25kg

nomad black
Marka: Maxi-Cosi
1 699,00 zł
Brutto

Podstawowym kryterium wyboru fotelika dla małego podróżnika jest jego wiek, wzrost a przede wszystkim waga, ponieważ zapewnienie bezpieczeństwa podczas jazdy autem to kluczowa kwestia podczas planowania rodzinnych wyjazdów i dalekich wojaży. Uniwersalny BERYL umożliwia przewożenie dziecka w samochodzie od chwili narodzin do około 7 lat. Wykonany z najwyższą starannością i z najlepszych materiałów, poddany licznym testom potwierdzających jakość oraz niezawodność, zapewni komfort i wygodę na każdym kilometrze przebytej drogi. Jest bezpieczny, wygodny i łatwy w obsłudze. Zaprojektowany tak, aby rosnąć wraz z dzieckiem, czyli uwzględnia zarówno potrzeby noworodka, jak i potrzeby przedszkolaka. Każdy rodzic  będzie w pełni zadowolony i usatysfakcjonowany z posiadania fotelika Maxi-Cosi Beryl.

Chwilowo niedostępny


Opis produktu

Maxi-Cosi Beryl to wygodny fotelik montowany zarówno przodem, jak i tyłem do kierunku jazdy. 5-punktowe pasy bezpieczeństwa, technologia G-CELL oraz system Air Protect w zagłówku zapewnia małemu podróżnikowi bezpieczeństwo podczas jazdy. Fotelik można zamontować za pomocą systemu ISOFIX, jak i pasa samochodowego, dzięki czemu pasuje niemal do każdego auta. Komfort maluszkowi podczas jazdy zapewniają przyjemne w dotyku materiały pokrowca produktu oraz możliwość regulacji odchylenia. Maxi-Cosi Beryl to fotelik obejmujący trzy grupy wiekowe- odpowiedni od narodzin aż do około 7 roku życia, dzięki łatwemu systemowi zintegrowanej regulacji zagłówka i pasów. Rośnie on wraz z dzieckiem oferując bezpieczeństwo i komfort podczas jazdy. Tapicerka jest łatwa do utrzymania w czystości, bez problemu można ją zdjąć i wyprać w pralce.

Cechy fotelika Beryl :

 • Przodem lub tyłem. Fotelik można zamontować na bazie zarówno przodem (RWF), jak i tyłem (RWD) do kierunku jazdy. W foteliku Beryl dziecko może być przewożone tyłem do kierunku jazdy do wagi 13 kg, w przypadku montażu przodem do kierunku jazdy może być stosowany od 9-25 kg.

 • Uprząż Easy-in. 5-punktowa zintegrowana uprząż zapewnia dziecku bezpieczeństwo podczas jazdy. Wyposażona jest w system Easy-in, który powoduje, że niezapięte pasy odchylają się robiąc miejsce na wygodne i łatwe usadzenie malucha w foteliku. Pasy posiadają miękkie nakładki zapobiegające wbijaniu się i otarciom oraz są łatwo regulowane.

 • Pasuje do większości aut. Max-Cosi Beryl można zamontować w łatwy sposób zarówno za pomocą systemu ISOFIX, jak i 3-punktowego pasa samochodowego.

 • Technologia G-CELL. Technologia, która skutecznie absorbuje siły działające podczas zderzenia bocznego, jest to możliwe dzięki specjalnej strukturze wbudowanej w panele boczne fotelika.

 • Wskaźniki montażu. Wygodne wskaźniki montażu wskażą czy baza oraz fotelik są prawidłowo zamontowane. choć montaż fotelika jest bardzo prosty, to wskaźnik gwarantuje, iż montaż będzie poprawny.

 • Ochrona główki. System Air Protect wbudowany w zagłówek fotelika ochroni delikatną główkę maleństwa podczas wypadku.

 • Regulacja pochylenia. Siedzisko fotela można regulować, aż w 6 pozycjach odchylenia. Dla montażu tyłem do kierunku jazdy dostępne są 2 pozycje odchylenia (najbardziej pochyłe), a dla ustawienia przodem 4 pozycje.

 • Regulacja zagłówka. Zagłówek wraz z zintegrowanymi pasami można łatwo regulować, tak by idealnie dopasować fotelik do rosnącego dziecka przez cały okres użytkowania. Dodatkowo dla najmniejszych dzieci fotelik został wyposażony w dodatkową wkładkę regulującą, która otuli niemowlę zapewniając mu wygodną i prawidłową pozycję podczas jazdy.

Dane dodatkowe :

 • fotelik może być montowany za pomocą złączy ISOFIX lub 3-punktowych pasów bezpieczeństwa samochodu; może być montowany zarówno przodem (9-25 kg), jak i tyłem (do 13 kg) do kierunku jazdy
 • homologacja: ECE R44/04 dla grup wagowych 0+/I/II
 • waga fotelika: 14,9 kg

Szczegóły produktu

nomad black
isofix
pasy
tyłem i przodem
od 0 do 25 kg
chat Komentarze (0)

1 inny produkt w tej samej kategorii: