Maxi-Cosi Fotelik MICA AUTHENTIC GRAPHITE OBROTOWY 0-18kg

authentic graphite
Marka: Maxi-Cosi
1 949,00 zł
Brutto

Najmłodsi pasażerowie są najbardziej narażeni na nieudogodnienia podczas jazdy samochodem i z tego powodu powinni być szczególnie traktowani. Fotelik samochodowy to obowiązkowe wyposażenie samochodów wszystkich zmotoryzowanych rodziców. Maxi-Cosi MICA proponuje nową funkcjonalność, to jest obrotowe siedzisko. Połączenie tradycyjnego fotelika z obrotową podstawą umożliwiającą jego zmianę od 90 do 360 stopni. Dzięki temu, mały turysta będzie mógł podróżować przodem i tyłem do kierunku jazdy bez konieczności demontażu fotelika i ponownego jego montażu w aucie. Zapewnienie bezpieczeństwa podczas podróży to kluczowa kwestia podczas planowania rodzinnych wyjazdów, dalekich podróży.

Obecnie brak na stanie


Opis produktu

Możliwość obracania fotelika samochodowego Maxi-Cosi MICA o 360 stopni sprawia, że wkładanie do niego dziecka nigdy nie było takie łatwe. Fotelik, który spełnia normy bezpieczeństwa i-Size, można w prosty sposób zamontować za pomocą systemu ISOFIX, a następnie obrócić go tak, aby bez problemu ułożyć w nim dziecko.

Ten obrotowy fotelik sprawia, że każda podróż staje się relaksująca i bezproblemowa zarówno dla rodzica, jak i dla dziecka. Fotelik MICA można odchylać do tyłu w każdej pozycji, dzięki czemu maluszek zawsze będzie się czuł komfortowo. Miękka wkładka dla niemowląt oraz możliwość ustawienia w pozycji przodem lub tyłem do kierunku jazdy sprawiają, że fotelik może być używany od chwili narodzin do 4 roku życia. Maxi-Cosi MICA spełnia najnowsze i najwyższe normy bezpieczeństwa i-Size oraz wyposażony jest w doskonalą technologię G-CELL, zapewniając rodzicom spokój ducha.

Obrotowy fotelik samochodowy MICA można z łatwością zamontować za pomocą systemu ISIFIX. Wygodna noga wspierająca zapewnia stabilność fotelika, nawet gdy dziecko w nim nie siedzi. Maxi-Cosi obrotowy wyposażony jest w wizualne wskaźniki informujące o tym, czy fotelik jest prawidłowo przymocowany do punktów mocowania systemu ISIFIX w samochodzie. Po prawidłowym zamontowaniu fotelik może pozostać w samochodzie. Dzięki temu podróżowanie z dzieckiem nie stanowi już żadnego problemu. Wystarczy włożyć maluszka do fotelika i prawidłowo zapiąć pasy bezpieczeństwa.

Wyniki niezależnych testów zderzeniowych pod kątem dynamicznego bezpieczeństwa i łatwości użytkowania zdecydowanie rekomendują fotelik samochodowy Maxi-Cosi. Został on zaprojektowany nie tylko dla wygody rodziców, ale także dla wykorzystania innowacyjnej technologii G-CELL. Technologia ta zapewnia amortyzację w czasie wypadku i chroni dziecko przed obrażeniami w wyniku zderzenia bocznego. Ponadto fotelik MICA jest zgodny z najnowszymi i najwyższymi normami bezpieczeństwa i-Size, dzięki czemu mały turysta może z łatwością podróżować tyłem do kierunku jazdy aż do 4 roku życia. Każdy wyjazd staje się czystą przyjemnością. dodatkowo możliwość obrócenia fotelika o 360 stopni za pomocą jednego kliknięcia odciąża plecy.

Pięciopunktowe szelki są bardzo intuicyjne, co gwarantuje prawidłowy ich montaż. Dzięki wygodnej wkładce dla niemowląt fotelik MICA można stosować od pierwszych dni narodzin. W miarę wzrostu maluszka, jazda w produkcie pozostaje komfortowa dzięki pozycji leżącej, zagłówki z pianką dopasowującą się do do kształtu głowy oraz wbudowanej wentylacji pleców. Podczas codziennego użytkowania fotelik może ulec zabrudzeniu. tapicerkę można łatwo zdjąć i wyprać w pralce.

Dlaczego warto wybrać fotelik MICA :

  • obracany o 360 stopni - łatwy obrót za pomocą jednego kliknięcia, umożliwiający łatwe włożenie maluszka

  • technologia G-CELL - oparta na sześciokątnej strukturze komórkowej zapewnia ochronę, zmniejszając ryzyko obrażeń w przypadku niebezpiecznego zderzenia bocznego

  • norma bezpieczeństwa i-Size (R129) - zgodny z najnowszymi europejskimi normami bezpieczeństwa, gwarantującymi dodatkowe bezpieczeństwo

  • podróżowanie tyłem do kierunku jazdy do 4. roku życia - podróżowanie tyłem do kierunku jazdy do 105 cm wzrostu (około 4 lat) dla lepszej ochrony glowy i szyi dziecka

Szczegóły produktu

authentic graphite
isofix
obrotowy
tyłem i przodem
od 0 do 18 kg
chat Komentarze (0)

13 innych produktów w tej samej kategorii: