Maxi-Cosi Fotelik CORAL ESSENTIAL GRAPHITE 0-12kg

essential graphite
Marka: Maxi-Cosi
1 299,00 zł
Brutto

Fotelik samochodowy od 0 do 12 kg przeznaczony jest dla noworodków oraz niemowląt. Skonstruowany z myślą o najmłodszych podróżnikach, aby zapewnić im komfort i bezpieczeństwo podczas jazdy samochodem. Maxi-Cosi CORAL to praktyczny fotelik, który można wykorzystać poza autem: w domu zamiast leżaczka czy na spacerze, montując do stelaża za pomocą odpowiednich adapterów.To także niezastąpiony towarzysz w dalekich podróżach na pokładzie samolotu. Dzięki funkcjonalnej rączce fotelik Maxi-Cosi CORAL można z łatwością przenosić, a ustawiony na na twardej powierzchni zamieni się w bujaczek - kołyskę. To idealne połączenie fotelika samochodowego, nosidełka oraz leżaczka przeznaczonego do bezpiecznego przewożenia bobasa.

Wysyłka 24h

Opis produktu

Fotelik Maxi-Cosi wyposażony w niespotykaną wcześniej funkcję rozdzielania. Ta innowacyjna konstrukcja modułowa łączy najwyższy standard bezpieczeństwa z łatwo wyjmowanym lekkim nosidełkiem. Nosidełko o różnych opcjach noszenia, zapewniające większą intymność, waży zaledwie 1,7 kg i jest całe wyściełane miękką tkaniną. Uchwyty nosidełka można z łatwością wysunąć i schować, dzięki czemu jest ono wygodne zarówno dla rodziców, jak i dla noworodka. Nosidełko łatwo blokuje się w obudowie, którą można przymocować do bazy montażowej systemu ISIFIX.

Maxi-Cosi CORAL jest wyjątkowo łatwy dzięki bazie FamilyFix3, która łączy się z uchwytami ISOFIX w samochodzie. Wystarczy wpiąć fotelik do bazy i wyruszyć w daleką podróż. Fotelik CORAL można również zamontować w samochodzie za pomocą pasa bezpieczeństwa. Baza FamilyFix3 pozwala zostawić obudowę fotelika Maxi-Cosi w aucie, a w tym czasie korzystać z innowacyjnego lekkiego nosidełka (tylko 1,7 kg bez wkładki dla niemowląt), aby przejść z dzieckiem z jednego miejsca do drugiego. Dzięki modułowej konstrukcji można swobodnie wyjąć maluszka z obudowy w samochodzie, i to jedną ręką, bez żadnych kłopotów i uderzeń w głowę. Wyjmowanie nosidełka z obudowy i jego ponowne wpinanie nie wymaga żadnego wysiłku. Dźwiękowe i wizualne wskaźniki potwierdzają prawidłowe i bezpieczne użytkowanie.

Wyniki niezależnych testów zderzeniowych pod kątem dynamicznego bezpieczeństwa i łatwości użytkowania zdecydowanie rekomendują fotelik samochodowy Maxi-Cosi. Innowacyjny, pierwszy w swoim rodzaju fotelik CORAL został zaprojektowany i wyprodukowany z godnie z najwyższymi normami bezpieczeństwa w branży (R129/03 i-Size). Dotyczy to normy i-Size zarówno w przypadku montażu na bazie FamilyFix3, jak i za pomocą pasa bezpieczeństwa. Można zatem podróżować z maleństwem od chwili narodzin, nie martwiąc się o jego bezpieczeństwo. Miękka tkanina wkładki zapewnia bobasowi wygodę i bezpieczeństwo, a nosidełko można z łatwością przymocować do obudowy. Dźwiękowe i wizualne wskaźniki informują o prawidłowym montażu.

Dzięki chowanym uchwytom nosidełka można używać w wielu ergonomicznych pozycjach noszenia dla codziennej mobilności. Wystarczy wpiąć nosidełko do obudowy, a następnie kliknąć bazę ISOFIX zapewniającą łatwy montaż. Łatwo regulowany i duży daszek przeciwsłoneczny fotelika Maxi-Cosi zapewnia dziecku ochłodę nawet w upalny, słoneczny dzień. Daszek przymocowany jest do obudowy, którą można zamocować na większości wózków Maxi-Cosi. Pokrowiec na fotelik można łatwo zdjąć i wyprać w pralce.

Dane techniczne :

 • łatwość użycia
 • pierwszy modułowy fotelik samochodowy zapewniający rodzicom niezwykłą wygodę

 • wyjmowane nosidełko zapewnia łatwość noszenia
 • różne ergonomiczne pozycje noszenia
 • innowacyjne, łatwe w użyciu szelki pozostają w pozycji otwartej, dzięki czemu można włożyć i wyjąć dziecko w zaledwie kilka sekund
 • chowane, miękki uchwyty dla maksymalnej wygody noszenia
 • szybki i łatwy montaż w połączeniu z bazą montażową ISOFIX
 • przyciski pamięci zapewniają możliwość wyjęcia z wózka Maxi-Cosi i Quinny jedną ręką
 • maksymalna ochrona przed słońcem dzięki bardzo dużemu daszkowi przeciwsłonecznemu
 • innowacyjna wkładka otulająca brzdąca zapewnia bezpieczeństwo i wygodę
 • zwiększony komfort dzięki miękkiej wyściółce nosidełka
 • zgodny z najnowszą normą bezpieczeństwa i-Size (R129/03), która obejmuje również montaż za pomocą pasa bezpieczeństwa
 • dźwiękowy i wizualny wskaźnik potwierdza prawidłowy montaż nosidełka w obudowie
 • system ochrony bocznej dla optymalnego bezpieczeństwa w przypadku zderzenia bocznego
 • nowa ergonomiczna konstrukcja o gładkiej powierzchni
 • produkt został zatwierdzony do użytku w samolotach (zawsze należy sprawdzić z daną linią lotniczą)

Szczegóły produktu

essential graphite
baza isofix
isofix
pasy
tylko tyłem
chat Komentarze (0)

1 inny produkt w tej samej kategorii: