Bright Starts Ingenuity Huśtawka Hybrydowa OBŁOCZKI

11023
Marka: Ingenuity
374,00 zł
Brutto
Inne warianty produktu

Huśtawka hybrydowa to popularny gadżet, który powinien znaleźć się w pokoiku maluszka. Dla wielu rodziców jest ułatwieniem w codziennej opiece, ponieważ mogą zająć się domowymi obowiązkami i nie martwić się o bezpieczeństwo, mając dziecko cały czas na oku i blisko siebie. Przygotowywanie posiłków, pranie, sprzątanie czy relaks przy ulubionym programie telewizyjnym lub lektura ulubionej książki nie powinny stanowić problemów ani przeszkód, ponieważ maleństwo zawsze będzie pod czujną obserwacją mamy i taty. Kołysanie, bujanie, przyjemne melodie, odgłosy natury, pałąk z zabawką będą miały korzystny wpływ na zachowanie dziecka. To również  pomoże w wyciszeniu i uspokojeniu w czasie rozdrażnienia, a w momentach marudzenia ukołysaniu do snu.

Wysyłka 24h

Opis produktu

Bright Starts Hustawka Hybrydowa Ingenuity OBŁOCZKI

Zapewnij dziecku idealne miejsce do zabawy i odpoczynku w pierwszych miesiącach jego życia. Huśtawka Hybrydowa Ingenuity OBŁOCZKI od Bright Starts ma wiele przydatnych funkcji, które zapewniają maluszkowi bezpieczeństwo i pozwolą mu się wyciszyć.  Maleństwo otoczone miłą, haftowaną w delikatne wzory tapicerką może huśtać się, będąc jednocześnie cały czas w zasięgu wzroku rodziców. Automatyczne dopasowanie ruchów bujania, 11 kojących melodii, 3 ustawienia timera oraz sympatyczni pluszowi towarzysze sprawią, iż Huśtawka Hybrydowa Ingenuity OBŁOCZKI stanie się ulubionym miejscem pociechy.

Bezpieczeństwo bez kompromisów

Huśtawka Hybrydowa Ingenuity OBŁOCZKI zapewni dziecku odpoczynek, przy jednoczesnym zachowaniu najwyższych standardów bezpieczeństwa. Technologia pomiaru masy TrueSpeed zapewnia utrzymanie bezpiecznych oraz stałych prędkości huśtania, nawet w miarę wzrostu wagi dziecka. Dzięki czemu nie trzeba niczego ręcznie regulować i martwić się o szkraba. Co więcej  5-punktowe pasy bezpieczeństwa utrzymują dziecko na miejscu, a antypoślizgowe nóżki gwarantują stabilną pozycję huśtawki.

Szeroki zakres regulacji huśtawki Bright Starts

5-stopniowa regulacja prędkości oraz automatyczne dopasowanie ruchów bujania do wagi dziecka pomogą rodzicom podążać za zmieniającymi się potrzebami rosnącego brzdąca. Dodatkowo dla jeszcze większego komfortu siedzisko zostało wyposażone w wygodną wkładkę pod główkę, którą z czasem można usunąć. Bright Starts OBŁOCZKI ma także 3 ustawienia timera: 30, 45 i 60 minut. To stwarza możliwość wyboru czasu potrzebnego do ukołysania małego śpioszka.W tym milutkim siedzisku może on spokojnie i bezpiecznie odpoczywać.

Pozytywka z 11 melodiami

Huśtawka została wyposażona w moduł muzyczny, który oferuje 11 różnych, łagodnych dźwięków (8 melodii i 3 uspokajające odgłosy natury). Automatyczne wyłączanie oraz regulacja głośności pozwolą odpowiednio dobrać czas spędzony na zabawie oraz odpoczynku. OBŁOCZKI ma napęd hybrydowy Ingenuity, dzięki czemu jej baterie wystarczają na znacznie dłużej. Co więcej, dzięki hybrydowej budowie huśtawka jest nie tylko energooszczędna, ale także cicha, co pozwoli maluszkowi odpoczywać w spokoju.

Pałąk z 2 zabawkami

Huśtawka OBŁOCZKI to także łatwy w montażu i demontażu pałąk z dwoma pluszowymi zabawkami. Z jego pomocą maluch będzie mógł ćwiczyć pierwsze manualne umiejętności, takie jak chwytanie czy ciągnięcie. Sympatyczni, pluszowi towarzysze umilą chwile spędzone w huśtawce i zachęcą do zabawy. Pałąk można także odpiąć co ułatwi dostęp do dziecka i pozwoli na swobodne wyjęcie go z huśtawki.

Łatwy transport i przechowywanie

Rozmiary huśtawki oraz łatwość demontażu sprawiają, że po złożeniu zajmuje ona niewiele miejsca. Łatwo zabrać ją ze sobą w podróż oraz przechowywać np. w szafie lub bagażniku samochodu. Dzięki możliwości prania pokrowca w pralce przez długi czas będzie cieszyć się doskonałą jakością oraz wyglądem. Sprzęt wymaga użycia 4 baterii D LR20 oraz 1 baterii C LR14 (brak w zestawie). Urządzenie przeznaczone jest dla dzieci od 3 do 9 kg.

Cechy i zalety huśtawki hybrydowej :

 • elegancki design
 • pluszowe siedzisko z wyjmowanym zagłówkiem
 • 5 prędkości bujania
 • 8 melodii i 3 dźwięki natury
 • 3 nastawienia czasowe: 30, 45 i 60 minut
 • odpinany pałąk z 2 zawieszkami
 • 5-punktowe pasy bezpieczeństwa
 • antypoślizgowe nóżki
 • technologia TrueSpeed zapewnia stałą prędkość bujania nawet wtedy, gdy dziecko będzie większe
 • technologia WhisperQuiet zapewnia cichą pracę huśtawki
 • technologia Hybridrive zapewnia do 3 razy dłuższą pracę baterii
 • składa się płasko, co ułatwia przechowywanie i transport
 • waga dziecka: od 3 do 9 kg

Szczegóły produktu

od 3 do 9 kg
chat Komentarze (0)

5 innych produktów w tej samej kategorii: