Baby Mix Pojazd Jeździk Niebieski SUV

UR-HZ613W_blue
Marka: Baby Mix
110,00 zł
Brutto
Inne warianty produktu

Maluszek w wieku od 1 do 3 lat zaczyna rozwijać coraz bardziej swoje umiejętności mobilne. Dodatkowo zwiększa się orientacja ciała, wzrasta ciekawość otaczającym światem i zabawkami. Aby wesprzeć prawidłowy rozwój układu kostno-stawowego dziecka oraz poszerzyć zainteresowanie otoczeniem warto pomyśleć o zakupie Baby Mix Pojazd/Jeździk SUV. Będzie on pełnił funkcję samochodzika i jeździka. Pojazd będzie miał wpływ na wykształcenie równowagi przy jednoczesnym usprawnieniu koordynacji wzrokowo-ruchowej, a także będzie pomocny przy przemieszczaniu się w dowolne miejsca. Jeździdło zwiększy motywację do samodzielnego chodzenia a elementy interaktywne i rozwijające zachęcą do nauki jak również zabawy.

Obecnie brak na stanie


Opis produktu

Pojazd Baby Mix SUV to zabawka, która ma wiernie odwzorowywać wygląd prawdziwego sportowo-użytkowego samochodu. Pełnić on ma także funkcję jeździka, a także wspomagać naukę chodzenia maleństwa. Produkt przeznaczony jest dla pociech od 1 roku życia. Wykonany z solidnych, wytrzymałych oraz bezpiecznych materiałów, zapewniających długotrwałe użytkowanie. Dzięki funkcjonalności zabawki dziecko szybko się nią nie znudzi, a poprzez zabawę będzie rozwijać swoje zdolności manualne oraz motorykę.

Na kierownicy autka umieszczono różne przyciski, które uruchamiają efekty świetlne i dźwiękowe. Pojazd posiada 4 koła, w tym 2 przednie skrętne. Są one stabilne i uchronią małego ucznia przed upadkiem. Dodatkowo pod siedziskiem znajduje się skrytka, w której przechowywać można niezbędne w trakcie zabawy przedmioty.

Siadając na wygodnej części samochodu wyposażonej w oparcie, dziecko będzie mogło przemieszczać się, odpychając się nóżkami od podłogi. Stojąc może chwycić wysoki uchwyt autka i ćwiczyć chodzenie, trzymając się go. Pojazd/Jeździk charakteryzuje się starannym wykonaniem, żywą kolorystyką i efektami świetlnymi oraz dźwiękowymi. Wszystkie te cechy sprawiają, iż maluch będzie chętnie z niego korzystać. Prowadząc zabawkę i jeżdżąc na niej, będzie rozwijać się przede wszystkim motoryka i zdolności manualne.

Dodatkowe informacje :

  • wiek dziecka: 1+
  • wymagane baterie: 2xAA
  • baterie nie są dołączone do zestawu
  • wymiary pojazdu: 60 x 29 x 35 cm
  • maksymalne obciążenie : 24 kg
  • opakowanie stanowi element produktu

Szczegóły produktu

niebieski
chat Komentarze (0)

16 innych produktów w tej samej kategorii: