Fiki Miki Poduszka Fikuśna jersey/bawełna FP1 FM036

Fiki Miki Poduszka Fikuśna jersey/bawełna FP1 FM036

FM036
Marka: Fiki Miki
109,00 zł
Brutto
Inne warianty produktu

Ciąża to prawdziwe wyzwanie dla organizmu kobiety. Dolegliwości, które towarzyszą w tym wspaniałym okresie mogą bardzo utrudnić czynności dnia codziennego: ból w okolicy lędźwiowo-krzyżowej, obrzęki kończyn dolnych, bóle karku, problemy ze spaniem, wygodnym ułożeniem się, bóle bioder i t.p. Poduszka Fikuśna powstała z myślą o mamach spodziewających się maleństwa, aby wyeliminować niewygodę i odczuwanie dyskomfortu. Jest doskonałym elementem pozwalającym na wygodny sen oraz ułożenie kręgosłupa i brzuszka w bezpiecznej pozycji, która przyniesie ulgę i zapewni satysfakcję z odpoczynku. Dodatkowymi troczkami można poduszkę związać tworząc miejsce, którym można bezpiecznie i prawidłowo ułożyć maleństwo podczas karmienia i zabawy.

Chwilowo niedostępny

Opis produktu

Poduszka posiada Pozytywną Opinię Instytutu Matki i Dziecka w Warszawie (nr Op-4860-63) oraz Świadectwo Jakości Zdrowotnej Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego - Państwowego Zakładu Higieny (B-BŽ-6071-0139/18/C).

Z uwagi na swoją budowę (kształt i wypełnienie)poduszka Fikuśna znalazła zastosowanie we właściwym pozycjonowaniu kobiet będących w ciąży. Wyrób zalecany jest do stosowania pod głowę i w odcinku szyjnym kręgosłupa, a także podczas spania lub leżenia w pozycji na plecach oraz boku. Poduszka jest zalecana przez ginekologów położników oraz położne.

Wyrób można stosować u kobiet ciężarnych w następujących dolegliwościach i schorzeniach :

 • bóle karku
 • ból okolicy lędźwiowo-krzyżowej
 • bóle kręgosłupa kręgowego
 • choroby korzeni nerwów rdzeniowych (zespoły korzonkowe)
 • obrzęki ciążowe kończyn dolnych
 • niewydolność żylna kończyn dolnych (przewlekła, obwodowa)

Poduszka posiada wszyte sznurowadełka, które można związać i stworzyć maluszkowi bezpieczne miejsce do ułożenia podczas karmienia lub zabawy.

Poduszka Fikuśna to wyrób medyczny wykonana z trzech warstw :

 • niezależnego pokrowca wykonanego z dzianiny bawełnianej (100% bawełna)
 • wsadu wykonanego w tkaniny poliestrowej (100% poliester)
 • silikonowanego włókna kulkowego (100% poliester)

Tysiące włókienek tworzących kuleczki nadają poduszce niezwykłej puszystości i umożliwiają łatwe dopasowanie do wybranej pozycji. Wypełnienie z włókna kulkowego jest bardzo komfortowe i niezwykle trwałe. Neutralne zapachowo (nie posiada własnego zapachu, po praniu łatwo przejmuje zapach ulubionego proszku lub płynu do prania, lub płukania). Wypełnienie posiada certyfikat STANDARD 100 by OEKO-TEX.

Właściwości pokrowca :

 • wkład, pokrowiec lub całą poduszkę można prać w pralce
 • zaleca się podczas prania stosowanie kuli piorącej lun piłeczek treningowych
 • pokrowiec przystosowany jest do prania w pralce, w temperaturze 40 stopni C, wirowania i suszenia w suszarkach bębnowych

Szczegóły produktu

FM036

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

chat Komentarze (0)

16 innych produktów w tej samej kategorii: