Recaro Fotelik Monza Nova Evo Seatfix Xenon Blue

xenon blue
Marka: Recaro
696,00 zł
Brutto

Fotelik jest podstawowym środkiem zachowania bezpieczeństwa dziecka podczas jazdy samochodem. Priorytetem jego jest ochrona najmłodszego pasażera przed skutkami zderzenia lub gwałtownego hamowania. Recaro Monza Nova Evo Seatfix został specjalnie skonstruowany z myślą o podróżnikach w przedziale wagowym od 15 do 36 kg, montowany przodem do kierunku jazdy za pomocą systemu Isofix jak i pasów bezpieczeństwa.

Podróż w foteliku Recaro Monza Nova Seatfix to wygoda, najwyższy poziom bezpieczeństwa i komfortu użytkowania.

Wysyłka 24h

Opis produktu

Niezależnie od tego, czy są krótkie, czy długie podróże, w Monza Nova Evo Seatfix mali podróżnicy będą się czuć swobodnie. Jest to możliwe dzięki nowoczesnemu systemowi wentylacji, który zapewnia komfort. Rodzice też mogą odetchnąć dzięki sprawdzonej koncepcji bezpieczeństwa. W testach ADAC i Stiftung Warentest Monza Nova Evo SF uzyskał ocenę 2,0.

Zalety fotelika :

  • Zagłówek z regulacją wysokości. Ergonomiczny fotelik od ok. 3,5 do 12 roku życia dzięki zagłówkowi z regulacją wysokości w jedenastu stopniach.

  • Pianka do siedzenia. Idealnie dopasowuje się do kształtu ciała dziecka i zapewnia najwyższy poziom komfortu.

  • Wzmocnione podłokietniki. Zapewniają lepszą ochronę w okolicy bioder i umożliwiają wygodne siedzenie starszym dzieciom.

  • Zaawansowana ochrona boczna (ASP). Zintegrowane zabezpieczenia pochłaniają energię w przypadku zderzenia bocznego.

  • Oznaczona prowadnica paska. Prawidłowy montaż ułatwia czerwone oznaczenie prowadnic pasa.

  • Złącza Seatfix. Wystarczy przymocować fotelik dziecięcy do samochodu za pomocą zintegrowanych złączy Seatfix.

  • System wentylacji. Dzięki pasywnemu systemowi wentylacji siedzenie podczas długich podróży jest szczególnie przyjemne.
  • Uniwersalna instalacja. Może być zainstalowany w samochodach bez Isofix w prosty i szybki sposób za pomocą pasa bezpieczeństwa.

Szczegóły produktu

xenon blue
isofix
pasy
tylko przodem
Nowy produkt
chat Komentarze (0)

16 innych produktów w tej samej kategorii: