Cybex Fotelik Aton M i-Size Soho Grey

soho grey
Marka: Cybex
749,00 zł
Brutto

Fotelik samochodowy od 0 do 13 kg przeznaczony jest dla noworodków oraz niemowląt. Skonstruowany z myślą o najmłodszych podróżnikach, aby zapewnić im komfort i bezpieczeństwo podczas jazdy samochodem. Cybex Aton M i-Size to praktyczny fotelik, który można wykorzystać poza autem: w domu zamiast leżaczka czy na spacerze, montując do stelaża za pomocą odpowiednich adapterów. To także niezastąpiony towarzysz w dalekich podróżach samochodem, który w odpowiedni sposób będzie chronił maleństwo przed nieudogodnieniami. Fotelik Cybex Aton M i-Size to połączenie fotelika samochodowego, nosidełka oraz leżaczka dla najmłodszych bobasów.

Wysyłka 24h

Opis produktu

Aton M i-Size zapewnia najnowszą technologię bezpieczeństwa. W zestawie z bazą M (dostępna dodatkowo), spełnia wymogi regulacji i-Size (ECE R-129). To nowa regulacja dotycząca bezpieczeństwa podczas obowiązkowego przewożenia dzieci tyłem do kierunku jazdy do 15 miesiąca życia. Aton M i-Size jest odpowiednim modelem fotelika dla noworodków i dzieci o wzroście od 45 do 87 cm ( max. 13 kg). Fotelik posiada wyjmowaną wkładkę siedziska, która zapewnia niemal płaską pozycję dla wcześniaków oraz noworodków. System L.S.P. oraz skorupa absorbująca siłę uderzenia podczas kolizji zapewniają jeszcze większą ochronę maluszka. Regulowany zagłówek, miękkie szelki oraz budka XXL zapewniają dziecku komfortową jazdę.

Funkcje :

  • SensorSafe - spokój dla ciebie, bezpieczeństwo dla twojego dziecka. Przy pomocy nowego systemu monitorowania SensorSafe, CYBEX przedstawia technologię, która zapobiega możliwym sytuacjom krytycznym w samochodzie. System SensorSafe dostępny jest dla wybranych fotelików samochodowych i-Size linii Platinum oraz Gold. Składa się z klamry która przymocowana jest do pasów bezpieczeństwa i za pomocą Bluetootha połączona jest z aplikacją w smartfonie. W sytuacji, która może być niebezpieczna dla dziecka – w momencie rozpięcia pasów bezpieczeństwa, nieodpowiedniej temperatury, pozostawienia dziecka lub zbyt długiego okresu podróżowania, rodzice otrzymują sygnał dźwiękowy, a także powiadomienie na swojego smartfona aby móc jak najszybciej zareagować.

  • 11-stopniowa regulacja wysokości zagłówka. 11-stopniowa regulacja wysokości zagłówka dla najlepszego dopasowania i zabezpieczenia. Fotelik z 11-stopniową regulacją wysokości zagłówka dla idealnego dopasowania i zabezpieczenia, umożliwia wyjątkowo długie użytkowanie.

  • L.S.P System. System L.S.P. to dodatkowa ochrona podczas zderzenia bocznego. System ochrony przed zderzeniem bocznym (L.S.P.) pochłania siły działające w trakcie kolizji poprzez użycie zabezpieczeń głowy i ramion. W tym samym czasie energia kinetyczna ciała, spowodowana uderzeniem, jest pochłaniana we wczesnym jej stadium i głowa pozostaje w bezpiecznym położeniu.

  • Wyjmowana wkładka w siedzisku. Zapewnia prawie całkowicie płaską pozycję.
  • System podróżny. Kompatybilny z wózkami oraz spacerówkami CYBEX i gb.
  • System Modularny M-Line. Lekki fotelik niemowlęcy spełnia najnowsze standardy bezpieczeństwa i razem z bazą Base M oraz modelem Sirona M2 i-Size uzupełnia rodzinę fotelików oferując jedną bazę dla dwóch fotelików.
  • Zintegrowana budka przeciwsłoneczna XXL. Zintegrowana Budka XXL z filtrem UPF50+.
  • Skorupa absorbująca energię. Absorbuje siły uderzenia i chroni dziecko.
Szerokie pasy w kształcie Y z miękkimi nakładkami na ramiona i krocze.

Szczegóły produktu

soho grey mid grey
pasy
tylko tyłem
Nowy produkt
chat Komentarze (0)

16 innych produktów w tej samej kategorii: