Cybex Fotelik Aton 5 Soho Grey Mid Grey

grey mid grey
Marka: Cybex
549,00 zł
Brutto

Fotelik samochodowy od 0 do 13 kg przeznaczony jest dla noworodków oraz niemowląt. Skonstruowany z myślą o najmłodszych podróżnikach, aby zapewnić im komfort i bezpieczeństwo podczas jazdy samochodem. Cybex Aton 5 to praktyczny fotelik, który można wykorzystać poza autem: w domu zamiast leżaczka czy na spacerze, montując do stelaża za pomocą odpowiednich adapterów. To także niezastąpiony towarzysz w dalekich podróżach samochodem, który w odpowiedni sposób będzie chronił maleństwo przed nieudogodnieniami. Fotelik Cybex Aton 5 to połączenie fotelika samochodowego, nosidełka oraz leżaczka dla najmłodszych bobasów.

Wysyłka 24h

Opis produktu

Bezpieczny i wygodny towarzysz każdej podróży. Unikalne funkcje bezpieczeństwa, na przykład zagłówek z regulacją wysokości pasów, skorupa absorbująca energię podczas wypadku w połączeniu ze sprawdzonym w testach zderzeniowych system L.S.P. Nowe funkcje zapewniające wygodę, duża budka przeciwsłoneczna XXL oraz ergonomiczna pozycja dla wcześniaków i drobnych niemowląt. Nowa funkcja pozwala na idealny kąt leżenia i zapewnia, że położenie głowy, szyi i klatki piersiowej jest idealnie dopasowane. Ryzyko uduszenia poprzez opadającą do przodu głowę jest zdecydowanie zredukowane. Fotelik może być montowany pasami lub z jedną, z baz ułatwiających szybki montaż.

Funkcje :

  • 8-stopniowa regulacja wysokości zagłówka. 8 pozycji regulacji zagłówka ze zintegrowanymi pasami, doskonała ochrona przy zderzeniu bocznym Wysokość pasów reguluje się automatycznie z zagłówkiem. Nie musisz już za każdym razem, gdy dziecko podrośnie przekładać pasów. Pasy Y to doskonałe rozwiązanie pod względem bezpieczeństwa i komfortu, również dla małych niemowląt. Miękka wkładka połączona z zagłówkiem pozwala regulować wysokość położenia miednicy dziecka.

  • System ochrony bocznej L.S.P. System ochrony bocznej (L.S.P. System), w połączeniu ze skorupą fotelika, absorbuje siły bocznego uderzenia. Siły uderzenia we wczesnym stadium są przechwytywane przez system L.S.P. (L.S.P. System) poprzez wysuwane osłony boczne i absorbowane przez elastyczne elementy fotelika oraz utrzymywane z daleka od dziecka.

  • Wyjmowana wkładka. Mięśnie szyi i odruchy bardzo małych wcześniaków i dzieci są nadal słabe i istnieje duże ryzyko opadania do przodu głowy, co może prowadzić do poważnych problemów z oddychaniem a nawet uduszenia. W ścisłej współpracy z niemieckimi lekarzami i położnymi, przeprowadzone zostały liczne testy, aby określić idealny kąt siedzenia dla niemowląt. Nowa funkcja została opracowana, poprzez zapewnienie możliwie płaskiej pozycji leżącej. Ryzyka uduszenia jest zredukowane. Mechanizm regulacji oferuje również więcej przestrzeni i komfortu, również większym dzieciom.

  • System podróżny CYBEX. Foteliki niemowlęce CYBEX można z łatwością wpiąć na wózki CYBEX, gb oraz wielu innych marek. Za pomocą prostego adaptera foteliki niemowlęce CYBEX mogą być zamontowane na parasolkach oraz spacerówkach firmy CYBEX, gb oraz innych marek.

  • Skorupa absorbująca energię. Z ochroną przed bocznym uderzeniem.

  • Miękka wkładka. Długość i wysokość regulowana razem z zagłówkiem.

  • Zintegrowana, składana budka XXL. Regulowana w 4-ch poziomach, z ochroną UVP50+.

Szczegóły produktu

soho grey mid grey
pasy
tylko tyłem
Nowy produkt
chat Komentarze (0)

16 innych produktów w tej samej kategorii: